Otelimiz & Konumumuz

İçinizde ki Derin’lik dışınıza, Mavi’nin her tonu yüzünüze yansıyacak. Ege ve Akdeniz’in birleştiği noktada, siz değerli misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermek için hazırız. Derin Mavi Suit bakirliğini hala korumakta olan Söğüt Köyü/Marmaris’te yer almaktadır.

Marmaris’e uzaklığı 40 km olup, Dalaman Havaalanına uzaklığı 140km’dir. Derin Mavi Suit birbirinden farklı olarak dizayn edilmiş. Suit odalardan oluşmaktadır. Sabahın eşsiz sakinliğinde, dalgaların size getirdiği serin ve huzurlu esintiyi en Derin’de hissedeceksiniz.

Ardından yöresel köy kahvaltısıyla doyumsuz bir tada yelken açacaksınız. Biraz Ege biraz Akdeniz kokan geleneksel köy yaşamının doğallığında ki dokusuyla, berrak denizi, zeytini, harnupu, badem ve incir ağaçlarıyla bezeli ve yoldan geçenlerin aklını çelen melisa kokulu havasıyla ruhunuzu dinlendireceğiniz Mavi bir cennet Derin Mavi Suit.

Bu muhteşem güzellikte ki balıkçı köyünde doğayı bütün ihtişamı ile karşınızda bulmak istiyorsanız, Söğüt’ün göl gibi duran muhteşem deniz manzarısına sahip, Mavi ve Yeşil’in içerisine konumlanmış olan Derin Mavi Suit’e bekliyoruz.

Otelimiz & Konumumuz Otelimiz & Konumumuz Otelimiz & Konumumuz Otelimiz & Konumumuz
mobil menu icon